قالب دوربین مداربسته - آرمان شبکه پارسه .::. Ideal Parseh Network

قالب دوربین مداربسته
جمعه, 23 فروردين 1398 16:46 برای نظر دادن اولین باش!

قالب دوربین مداربسته چیست؟
قالب دوربین، در واقع وظیفه دارد شکل دوربین ها را توصیف کند حالا این دوربین ها چه از نوع دوربین های گرد باشد چه دوربین های مخفی کوچک. قالب های دوربین کاملا متفاوت هستند و قالب های متفاوتی برای مکان های مختلف وجود دارد که شما بر اساس مکان و کاربردی که به آن احتیاج دارید می توانید یکی از این قالب ها را انتخاب کنید.
انواع دوربین
در واقع قالب دوربین هایی که وظیفه نظارت را دارند نشان دهنده این است که برای چه موقعیت و مکانی مناسب هستند به این خاطر که هر دوربینی اندازه مخصوص به خودش را دارد.

دوربین های جعبه ایی
نوع دیگر دوربین ها، دوربین های جعبه ایی نام دارند که اگر بخواهیم این نوع دوربین ها را با دوربین های فشنگی مقایسه کنیم به این نتیجه می رسیم که امنیت دوربین های جعبه ای کمتر است به این دلیل که بیشتر این دوربین در پوشش نیست اما همین ویژگی مزیت دیگری هم دارد و این است که، لنز دوربین و فوکوس دستی آن راحت تر باشد.
دوربین های مخفی
دوربین های مخفی یکی از نوع های دیگر دوربین هستند که بسیار کوچک هستند و به صورتی طراحی شده اند که بر روی دیوار ها نصب می شوند و هیچ توجهی را به خودشان جلب نمی کندد و این باعث می شود تا فیلم ها را به صورت مخفی ضبط کند. علاوه بر این نوع دوربین هایی که گفتیم. دوربین های ثابت هم وجود دارد که امکان حرکت وجود ندارد و فقط چیز هایی را که می بیند ضبط می کند. دوربین ها علاوه بر قالب های گرد و فشنگی و قالب های دیگر می توانند در برابر نفوذ محافظت شوند و برای مصارف خارجی هستند.
نوع دیگری از دوربین ها وجود دارد که برای این که در دماهای پایین کار کنند دارای گرم کن هستند و باید این نکته را بدانید که دوربین هایی که برای استفاده های خارجی طراحی شده اند به گونه ایی هستند که در برابر نفوذ استقامت دارند و آسیب نخواهند دید.
دوربین های گرد
اگر از دوربین های گرد برای نظارت استفاده کنید نتیجه خوبی را دریافت نمی کنید زیرا که مشاهده ناحیه ها با استفاده از دوربین گرد بسیار سخت خواهد شد. با توجه به همین موضوع دوربین های گرد دزدی و نفوذ را نشان نمی دهد.
دوربین های گرد از نوع مینی هم دارند که این نوع دوربین ها همانطور که از نامشان پیداست از دوربین های گرد معمولی کوچکتر هستند و این ویژگی دوربین های مینی باعث می شود تا در هنگام کار با آن ها حواسمان بیشتر جمع باشد و با توجه به اندازه ایی که دارند در مکان های کوچک تر نصب شوند.
دوربین های نظارتی چه کمکی به شما می کنند
در واقع با آشنایی قالب های مختلف دوربین مداربسته باعث می شود تا بهترین گزینه را برای مکان و کاربرد خود انتخاب کنید.
Prev Next
درباره نویسنده
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.