وبلاگ - آرمان شبکه پارسه .::. Ideal Parseh Network

دوربین مداربسته وایرلس
یکشنبه, 18 فروردين 1398 20:57 1 نظر
هر چند انتقال تصویر در دوربین های مداربسته بی سیم، بدون اتصال سیم انجام می گیرد، ولی این دوربین ها برای اتصال به منبع تغذیه الکتریکی از یک سیم استفاده می کنند. اگر بخواهید دوربین مداربسته اصلا سیم نداشته باشد، باید از نوع شارژی آن استفاده کنید. این نوع از دوربین های مداربسته مجهز به یک باتری هستند که به صورت دوره ای شارژ می شود . ادامه مطلب ...

 

ادامه مطلب
مزایای و معایب دوربین مداربسته آنالوگ
یکشنبه, 18 فروردين 1398 21:12 اولین نظر دهنده باشید
دوربین مداربسته وایرلس یا بی سیم یک نمونه از دوربین مداربسته می باشد که سیگنال های صوتی و ویدیویی را از طریق امواج رادیویی انتقال می دهد. در واقع دوربین مدار بسته بی سیم، تصاویر را ثبت کرده و با استفاده از امواج رادیویی، آن ها را به دستگاه گیرنده یا سرور مرکزی می فرستد. این نوع از دوربین مداربسته به سیم و کابل کشی نیاز ندارد. دوربین های مداربسته بی سیم امروزه بسیار محبوب و پرکاربرد شده اند.ادامه مطلب ..

ادامه مطلب
دوربین مداربسته بی سیم دیجیتال
یکشنبه, 18 فروردين 1398 21:39 اولین نظر دهنده باشید
دوربین مداربسته بی سیم دیجیتال:
انتقال صدا و تصویر در دوربین های مداربسته بی سیم دیجیتال، از طریق بسته های دیجیتالی کدگذاری شده که با پهنای باند اینترنت منتقل می شوند انجام می گیرد.
 در ادامه مطلب با مزایای دوربین مداربسته بی سیم دیجیتال همراه ما باشید..
ادامه مطلب
استفاده از دوربین مداربسته بی سیم
یکشنبه, 18 فروردين 1398 21:46 اولین نظر دهنده باشید
دوربین مداربسته وایرلس یا بی سیم یک نمونه از دوربین مداربسته می باشد که سیگنال های صوتی و ویدیویی را از طریق امواج رادیویی انتقال می دهد. در واقع دوربین مدار بسته بی سیم، تصاویر را ثبت کرده و با استفاده از امواج رادیویی، آن ها را به دستگاه گیرنده یا سرور مرکزی می فرستد. این نوع از دوربین مداربسته به سیم و کابل کشی نیاز ندارد. دوربین های مداربسته بی سیم امروزه بسیار محبوب و پرکاربرد شده اند.
ادامه مطلب
قالب دوربین مداربسته
جمعه, 23 فروردين 1398 16:46 اولین نظر دهنده باشید
قالب دوربین مداربسته چیست؟
قالب دوربین، در واقع وظیفه دارد شکل دوربین ها را توصیف کند حالا این دوربین ها چه از نوع دوربین های گرد باشد چه دوربین های مخفی کوچک. قالب های دوربین کاملا متفاوت هستند و قالب های متفاوتی برای مکان های مختلف وجود دارد که شما بر اساس مکان و کاربردی که به آن احتیاج دارید می توانید یکی از این قالب ها را انتخاب کنید.
انواع دوربین
در واقع قالب دوربین هایی که وظیفه نظارت را دارند نشان دهنده این است که برای چه موقعیت و مکانی مناسب هستند به این خاطر که هر دوربینی اندازه مخصوص به خودش را دارد.

ادامه مطلب