ذخیره سازی تصاویر امنیتی - آرمان شبکه پارسه .::. Ideal Parseh Network

ذخیره سازی تصاویر امنیتی
یکشنبه, 21 بهمن 1397 21:28 برای نظر دادن اولین باش! Network Video Recorder نظارت تصویری دوربین هوشمند ضبط تصاویر کنترل تردد افزایش امنیت NVR SAN Storage Total Solution نرم افزار نظارت تصویری
استفاده از سرور یا NVR جهت ذخیره سازی تصاویر امنیتی:
حتما می دانید که NVR دستگاهی است که وظیفه جمع آوری تصاویر و ضبط و بازپخش تصویر را بر عهده دارد (Network Video Recorder). این دستگاه ها دارای یک پردازشگر جهت اعمال یک سری تغییرات روی تصاویر (مانند تشخیص حرکت – Motion Detection) و یک هارد دیسک جهت ذخیره سازی تصاویر می باشند. معمولاً تعداد ورودی های NVR ها محدود است. مثلاً 32 کانال، یا 64 کانال. حال اگر تعداد دوربین های شما بیشتر بود، چه راهکاری می توان استفاده کرد؟ راهکار دیگر، استفاده از سرور می باشد. سرور یک کامپیوتر بزرگ با سخت افزار قوی بوده و می تواند 24 ساعت شبانه روز بی وقفه کار کرده و تعداد زیادی دوربین را ساپورت کنند. مسلماً هزینه راه اندازی و نگهداری سرور بالاتر از NVR می باشد، ولی خوبی سرور این است که می تواند در کنار مدیریت سیستم نظارت تصویری شبکه محلی شما را نیز خدمات دهی کند.
زمانیکه تعداد دوربین ها زیاد می شود و حافظه بزرگتری جهت ذخیره تصاویر مورد نیاز خواهد بود، راهکار موجود استفاده از ذخیره ساز تصاویر امنیتی مانند SAN Storage می باشد و تا 360 ترابایت را ساپورت می کند.
سان استوریج در کنار سرور، یک راهکار جامع برای شبکه های گسترده نظارت تصویری را ارائه می دهند. هرچه شبکه شما بزرگتر باشد، نیاز به سخت افزارهای قدرتمند تر و مسلماً پر هزینه تر خواهد بود، و به مراتب پیچیدگی کار بیشتر بوده بطوریکه نصاب های دوربین مداربسته عادی توانایی اجرای آن را نخواهند داشت. بخاطر همین پیشنهاد می شود در صورتی که پروژه متوسط یا بزرگ امنیتی دارید، پروژه خود را با شرکنت آرمان شبکه پارسه مطرح کرده تا ما به شما یک Total Solution امنیتی ارائه بدهیم.
Prev Next
برچسب‌ها
درباره نویسنده
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.